poniedziałek, 28 kwietnia 2014

WYPRZEDAŻ BLOGOWA: NARS, Clarins, Guerlain, Givenchy. SALE! SALE! :PWitam Was serdecznie!
Chciałabym skorzystać z bloga jako małej tablicy ogłoszeń z racji że postanowiłam się pozbyć kilku egzemplarzy kosmetyków z których nie korzystam, a które mogą którąś z Was zainteresować. Poniżej moja oferta i kilka zasad:1. Jeśli jesteś zainteresowana zakupem, proszę o kontakt na maila blushmebaby.blog@gmail.com lub w komentarzu.
2. Na życzenie mogę wystawić przedmioty na allegro. 
3. Kto pierwszy ten lepszy :) 
4. Płatność z góry na wyznaczone konto, możliwość wyboru rodzaju wysyłki. Wysyłam za granicę.  Kupujący opłaca przesyłkę. Myślę że nie powinna wynieść więcej niż 8zł za list polecony priorytetowy, chyba że zdecydujesz się na kilka rzeczy.
5. W komentarzach odpowiem na wszystkie Wasze pytania!
6. Wszystkie niezbędne informacje zamieszczam w poście. Niczego nie ukrywam. Nie chciałabym realizować zwrotów więc proszę o przemyślane wybory!


A oto moja oferta:

(SPRZEDANE :) )
Podkład Clarins Extra Comfort w kolorze 103.  Pisałam o nim w tym wątku.
Zużycie nie więcej niż 25%
kupiłam za: 180 PLN
moja cena: 100 PLN
chyba nawet mam gdzieś jeszcze kartonik. Zakupiony w Douglasie. Kod 303024. Jest wspaniały ale sprzedaję ze względu na ogromną ilość podkładów w mojej kolekcji.Paleta 6 cieni NARS And God Created The Woman. Pisałam o niej tutaj.
Zużycie powierzchowne, nie większe w sumie niż kilka procent.
kupiłam za: 250 PLN
moja cena: 140 PLN
Niestety na opakowaniu kod uległ już prawie wytarciu (coś jak 24KOA?). Jeśli się na niego zdecydujesz to musisz wiedzieć że cienie mają dość specyficzny zapach. Trochę jak chlorchinaldin. Pachniały tak już w momencie kiedy ją kupiłam. Z cieniami jest wszystko ok, więc nie wiem czy zapach jest kwestią naturalną.Guerlain Meteorites Compact 00 Blanc de Perle. Pisałam o nim tutaj.
Zużycie powierzchowne, nie większe w sumie niż około 5% - patrz zdjęcie
kupiłam za: ok. 250 PLN
moja cena: 140 PLN
 Ma ogromne grono zwolenniczek, trudno dostępny (tylko rynek azjatycki). Mi niestety nie podszedł więc szukam mu nowego domu. W zestawie welurowy, szary "pokrowiec". Pudełeczka niestety brak ale wysyłam w zastępczym. Kod 3001.


(SPRZEDANE :) )
Givenchy Teint Couture kompakt w kolorze Porcelain (najjaśniejszy). Pisałam o nim tutaj.
Zużycie powierzchowne, nie większe niż około 5% - patrz zdjęcie
kupiłam za: ok. 230 PLN Sephora
moja cena: 140 PLN
 Chyba gdzieś jeszcze posiadam kartonik :). Na opakowaniu drobne rysy od użytkowania. Stan zużycia jak na zdjęciu. Nie widzę kodu ale gwarantuję jego świeżość, zakupiłam go jak Teint Couture weszła na polski rynek (jesień 2013).


 Polecam się! Zachęcam do zadawania pytań! 
Monika

5 komentarzy:

  1. niestety kosmetyki nie na moją kieszeń

    OdpowiedzUsuń
  2. Puder Gerlę^^ myślałam o nim kiedyś namiętnie...

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapraszam na rozdanie "kolory i zapach wiosny" http://mywolin.blogspot.com/2014/05/rozdanie-kolory-i-zapachy-lata-z-okazji.html#more

    OdpowiedzUsuń