środa, 28 maja 2014

Michael Kors... Haul? Kolekcja?

Ostatnio i mnie dopadła mała obsesja na punkcie akcesoriów Michaela Korsa, który oferuje niesamowitą jakość za (jeszcze) nie aż tak luksusową cenę. Torebki i zegarki owładnęły świat mody i skradły serca blogerek modowych. Popyt stworzył także spory rynek zbytu na imitacje i podróbki. Przyznaję że wciągu ostatnich dwóch miesięcy popłynęłam mocno z tematem, więc warto podsumować go haulowym postem. 


sobota, 17 maja 2014

Szok i niedowierzanie.... Revitalash po 2 miesiącach stosowania


Dziś krótki post z małą fotorelacją. Minęły 2 miesiące odkąd zaczęłam stosować Revitalash. Ani jeden dzień nie został pominięty. Nie jestem w stanie przenieść tego, co widzę na żywo, na zdjęcia. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nigdy nie miałam takich rzęs jak teraz. :)))

wtorek, 13 maja 2014

Azjatyckie Guerlain Meteorites Blanc de Perle - nowa vs stara wersja


Nie wiem co Meteoryty w sobie mają, że pomimo iż do fanatyczek nie należę, a moje podejście do efektu fotoshop w ich wykonaniu jest raczej sceptyczne, to ciągną mnie one jak pszczołę do miodu.... Zwłaszcza rozjaśniające wersje azjatyckie. I mimo że jednak stara (dotychczasowa) wersja mi raczej nie podeszła, to kliknięcie nowej wersji zajęło mi może 10 nanosekund zastanowienia. A nuż będą lepsze? Dziś przybyły, toteż zapraszam na pierwsze wrażenia w kontekście analizy porównawczej w stosunku do starej wersji :).

sobota, 10 maja 2014

Buy less, choose well 2... Moje CHANEL :)


Ostatnio mniej (nie znaczy że mało!) uwagi poświęcam na kolorówkę. Nastał u mnie etap chwilowego nasycenia. Mam kilka rzeczy na oku, ale daję radę się powstrzymać :). To za sprawą innego kierunku w którym się zfokusowałam. Postanowiłam trochę pieniędzy odłożyć i zainwestować w dodatki, ale inaczej niż jak przez ostatnie lata. Kilka celi zrealizowałam, co pokazywałam Wam w pierwszym wątku Buy less, choose well :).