sobota, 29 czerwca 2013

Recenzja: Chanel Les Beiges Poudre


Zastanawiałam się, którą recenzję umieścić jako pierwszą. Postawiłam na recenzję tego pudru, ponieważ jest to produkt na temat którego wyrobiłam sobie (pomimo niewiele ponad miesięcznego użytkowania) silną opinię. Jaka ona jest - zapraszam do lektury :).

Let's blog beauty!

 

Pierwszy post zawsze jest trudny. W momencie, kiedy podejmujemy decyzję o pisaniu bloga, mamy już przynajmniej po kilkanaście pomysłów na różne posty. A na ten pierwszy post - żadnego. Dlatego po prostu przejdźmy do rzeczy! 
Myśl o założeniu bloga kiełkowała w nas odkąd zaczęłyśmy pierwszą rozmowę o kosmetykach, czyli jakiś rok temu. To my - Alicja i Monika. Pracujemy w pewnej dużej korporacji farmaceutycznej. A ten blog jest formą terapii - rozładowaniem ekscytacji różnymi rzeczami, które stanowią dosyć istotny element naszej kobiecości . Obie lubimy czytać blogi - urodowe, makijażowe, modowe, włosowe. Obserwujemy, wymieniamy doświadczenia, testujemy. Do pewnego momentu to wystarcza, ale przychodzi czas, kiedy trudno nasycić się jedynie patrzeniem - przychodzi pokusa pisania, dzielenia się własnym doświadczeniem. Wiele razy, kiedy jednej z nas zdarzyło się kupić "coś ładnego", w głowie podświadomie powstawała recenzja. I chyba doszłyśmy do tego etapu, że mamy duuużo do powiedzenia. - zdążyłyśmy wydać setki (jeśli nie tysiące) złotych na kosmetyki, napisać dziesiątki recenzji, zrobić mnóstwo zdjęć i nigdy się nimi z nikim nie podzielić. Dziś jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami bloga. Same nie wiemy o czym będzie. Wiemy na pewno, że nie będzie o gotowaniu. Bo gotować nie umiemy. Kochamy za to kosmetyki. Wszystkie. Bez wyjątku... So let’s blog beauty!